Znajomość języków obcych jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach globalizacji. Tym bardziej, jeżeli patrzeć daleko do przodu, to połączenie znajomości takich języków jak angielski i rosyjski jest dużo warte. Zapraszamy zacząć naukę języka rosyjskiego z ROSYJSKI TYLKO ZE MNĄ! PROPONUJEMY NAUKĘ języka rosyjskiego  na 3 różne sposoby:

  1.  Lekcje języka rosyjskiego przez SKYPE z nauczycielem native speaker.  Połącz się przez  SKYPE z native speakerem z Rosji (czyli ze mną) i ucz się we własnym domu. Nauka przez  SKYPE jest bardzo wygodna i efektywna. Wygodna dla tego, że teraz nie musisz nigdzie jechać na lekcje. Wystarczy włączyć komputer, zainstalować program SKYPE, podłączyć słuchawki z mikrofonem i znajdują się u siebie, w domowym  otoczeniu  zacząć naukę.
  2. Nauka Języka rosyjskiego przy pomocy podcastów. PODCASTY to doskonała pomoc w nauce języka. Każdy PODCAST trwa około 5 minut i jest do niego załączony słowniczek oraz tekst lekcji. Zaletą PODCASTÓW jest to, że można z nich korzystać przy pomocy komputera lub telefonu.
  3. Nauka języka rosyjskiego przy pomocy TESTÓW